Vaše zázemí na horách ...

AKTUALITY

 

 

 

Přijímáme rezervace na podzimní termíny s minimální délkou pobytu 2 dny a navíc až do 17.12. za mimosezonní ceny.

 

Přijeďte  strávit letošní podzim na hory ať už aktivně nebo si jen tak odpočinout u nás na zahradě či ve "wellness centru" :-) 

 

 

 

Objekt k dispozici pouze pro vás, bez majitele, se zahradou, grilem, bazénem a vyžitím pro děti...

 

 

 

 

Již nyní si můžete také rezervovat i některý ze zímních termínu včetně Vánoc a Silvestra !

 

 

V místě rodinný skiareál Šachty www.skisachty.cz,

 

 

závodní běžecké tratě

 

 

a další upravované stopy v okolí města....

 

 

 

Poskytujeme pronájem samostaného, odděleného apartmánu v soukromí

(pouze rodina nebo pár).

 

Záloha je v případě vládních omezení vratná v plé výši...

 

 

Mimo aktivit uvedených v sekci "život ve městě", se v létě můžete vydat třeba na některou z horských tůr, kam vás přiblíží buď sedačková lanovka nebo autobus, který jede např. na Zlaté návrší nebo Špindlerovku. Ze Zlatého návrší je to pak již kousek na Labskou boudu, Sněžné jámy nebo k prameni Labe. Od Špindlerovky pak můžete vyrazit k nově opravné Petrovce nebo zavítat méně vytíženou cestou až na Sněžku.

 

 

Případně lze zavítat do nedalekého pivovaru a sklárny v Harrachově a odtud se pak vydat k Mumlavským vodopádům nebo až k Vosecké boudě. Poblíž je pak i několik rozheden, jako je Štěpánka na Příchovicích, kde je též muzeum Járy Cimrmana, nebo Kozákov, kde můžete navštívit výstavu drahých kamenů, nebo Žalý kam se můžete přiblížit lanovkou z Herlíkovic a zpět se svézt na koloběžce.

 

 

Zajímavou a dostupnou lokalitou je určitě nedaleké Maloskalsko http://www.mala-skala.cz, kde se můžete mimo jiné svézt na kanoi či raftu, ale daleko to není ani do Českého ráje a vydat se tak můžet třeba na Hruboskalsko, Prachovké skály, Klokočské sklály či Drábské světničky.

V případě že jste milovníky historie a zajímají vás památky naleznete v okolí hned několik hradů či zámku jako je např. Trosky, Frydštejn, Sychrov, Hrubý Rohozec, Kost, Valdštejn nebo Hrubá Skála. 

 

 

Pokud vám nechybí odvaha, můžete vzít sebou i kolo a vydat se na cyklovýlet ať už po procházející cyklostezce Greenway Jizera nebo se vydat na Jizerka či Maloskalsko, kde není terén tak náročný.

 

 

Na kole pak lze zažít i trochu adrenalinu na nově vznikajících trailech ve větších areálech v okolí nebo zavítat na známé singletracky v Novém Městě pod Smrkem.

 

 

Zchladit se pak po cestě můžete také v některém z koupališť (Jablonec nad Jizerou, Sklenařice, Zlatá Olešnice, Jesenný), pokud se vám to nepovede třeba někde v Jizeře...

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.