Vaše zázemí na horách ...

AKTUALITY

 

 

 

Bereme rezervace na celý rok, do 26.6. a po 28.8. navíc za mimosezonní ceny

 

 

 

Objekt k dispozici pouze pro vás, bez majitele, se zahradou, grilem, bazénem a vyžitím pro děti..

 

 

 

Již nyní si můžete také rezervovat i některý ze zímních termínu !

 

 

Poskytujeme pronájem samostaného, odděleného apartmánu v soukromí

(pouze rodina nebo pár).

 

Záloha je v případě vládních omezení vratná v plé výši...

 

 

V zimě oceníte místní rodinné středisko www.skisachty.cz, na stejný skipas pak můžete lyžovat i ve vedlejším středisku www.skikamenec.cz, k dispozici tak máte 7 vleků a více jak 8km sjezdovek.

 

VIDEO

 

Začátečníci pak ocení především svahy na Petruškových vrších nebo přidruženého skiareálu Větrov www.skiarealvetrov.cz, kde najdete i lyžařské školy, ostatně s výukou lyžování či snowboardingu vám jsme případně schopni pomoci. 

 

 

Pokud by vám to nestačilo poblíž je areál v Pasekách nad Jizerou www.skipaseky.cz či Rokytnici nad Jizerou www.skiareal-rokytnice.cz, ale můžete zavítat i na nedaleký Tanvaldský Špičák, do Harrachova, Herlíkovic či dokonce Špindlerova Mlýna.

 

 

Pro vyznavače běžeckých stop, lze využít místní areál nebo vyrazit po některé z turistických tras www.bilestopy.cz, jenž vedou až na Jizerka, kam můžete dojet také autem a zde se pak projet na vyhlášené Jizerské magistrále. Stejně tak lze vyrazit i do běžeckého areálu v Horních Mísečkách nebo se vydat na některou z hřebenových tras Krkonoš, kam se můžete přiblížit některou ze sedačkových lanovek v okolí.

 

 

 

Za zmínku pak stojí i cca 8km vzdálené běžecké stopy kolem rozhledny Štěpánka nebo na hranicích s rozhlehlý bežecký areál Jakuszyce, což je kousek do Harrachova, vše skoro se 100% jistotou sněhu.

Veškeré lyžařské vybavení pak lze za příznivé ceny zapůjčit přímo ve Vysokém nad Jizerou v některé z mnoha půjčoven, např. www.skinedomlel.cz.

 

 

Nebo u nás můžete v klidu odpočívat a děti nechat bez starostí bobovat či stavět sněhuláky u domu ...

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.