Vaše zázemí na horách ...

AKTUALITY

 

 

 

Aktuáně jedeme za

mimosezónní ceny

 

 7000-9000,-/týden,

1200-1600,-/den

 

a volno máme ještě i

prvních 14 dní a

poslední týden

letošních prázdnin ;-)

 

 

 

 

 

 

V zimě oceníte místní rodinné středisko www.skisachty.cz, na stejný skipas pak můžete lyžovat i ve vedlejším středisku www.skikamenec.cz, k dispozici tak máte 5 vleků a bezmála 8km sjezdovek.

 

VIDEO

 

Začátečníci pak ocení především svahy na Petruškových vrších, kde je pro děti k dispozici jak lyžařský vlek tak i pojízdný koberec nebo mohou využít i skiareál Větrov www.skiarealvetrov.cz.

Ve všech areálech pak naleznete lyžařské školy www.ski-zdarsky.cz nebo www.yellow-point.cz.

 

 

Pokud by vám to nestačilo poblíž je areál v Pasekách nad Jizerou www.skipaseky.cz či Rokytnici nad Jizerou www.skiareal-rokytnice.cz, ale můžete zavítat i na nedaleký Tanvaldský Špičák, Aldrov, do Harrachova, Rejdic či Herlíkovic, což jsou všechno areály, kde naleznete sedačkové lanovky. 

 

 

Pro vyznavače běžeckých stop, lze využít místní areál nebo vyrazit po některé z turistických tras, jenž vedou až na Jizerka, kam můžete dojet také autem a zde se projet po vyhlášené Jizerské magistrále. Za zmínku pak určitě stojí cca 8km vzdálené běžecké stopy kolem rozhledny Štěpánka nebo na hranicích u Harrachova je rozhlehlý bežecký areál Jakuszyce a u Vrchlabí pak celý uměle zasněžovaný běžecký areál Vejsplachy, aktuální stav všech tratí si můžete ověřit na www.bilestopy.cz.

 

 

 

Stejně tak lze vyrazit i do běžeckého areálu v Horních Mísečkách, odkud se můžete vydat na některou z hřebenových tras Krkonoš. Do těchto partií vás pak případně přiblíží i sedačková lanovka v Rokytnici nad Jizerou či Harrachově.

 

 

Veškeré lyžařské vybavení pak lze za příznivé ceny zapůjčit přímo ve Vysokém nad Jizerou v některé z mnoha půjčoven, doporučili bychom pak především www.skinedomlel.cz.

 

 

Pokud rádi bruslíte je vám, od prosince do února, k dispozici umělé kluziště v nedalekých Semilech.

Nebo u nás můžete v klidu odpočívat a děti nechat bez starostí bobovat či stavět sněhuláky u domu ...

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.